Live z dnia 8 kwietnia 2024

W trakcie spotkanie m. in. o tym dlaczego NSZZ "Solidarność" nie podpisze porozumienia kończącego spór zbiorowy.

Stanowisko w sprawie skrócenia ramowych godzin rozpoczęcia pracy od godz. 7:00 do godz. 8:00

Stanowisko NR 1/03/2024
z dnia 2 marca 2024 r.
Komisji Zakładowej
NSZZ “Solidarność” Pracowników ARiMR
w sprawie skrócenia ramowych godzin rozpoczęcia pracy
od godz. 7:00 do godz. 8:00
przez Dyrektora Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego
oraz Kierownika Biura Powiatowego w Mławie

Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" Pracowników ARiMR negatywnie ocenia skrócenie ramowych godzin rozpoczęcia pracy od godz. 7:00 do godz. 8:00 przez Dyrektora Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego oraz Kierownika Biura Powiatowego w Mławie z naruszeniem przepisów regulaminu pracy pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Nowy adres do korespondencji

Zdjęcie poczta

Uprzejmie informujemy, że nastąpiła zmiana adresu do korespondencji naszego związku. Wszelką korespondencję w wersji papierowej należy kierować na:

NSZZ „Solidarność” Pracowników ARiMR
57-300 Kłodzko, Plac Władysława Jagiełły 2, skr. Pocztowa 73

Adres mailowy i telefon pozostają takie same:

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: 730 950 433

Pracownicy są wdzieczni czy nie?

Najwyraźniej Pan Dyrektor nie zapoznał się z naszym stanowiskiem w sprawie tego ręcznego sterowania. Swoją drogą nomenklatura przypomina mi lata 80 XX wieku. Panu Dyrektorowi polecam lekturę naszej strony. Gratuluję tym, którzy wyrazili zgodę.

Przypominamy Stanowisko w tej sprawie

Stanowisko w sprawie zmian harmonogramu czasu pracy biur powiatowych

Stanowisko Nr 1/02/2024

Komisji Zakładowej

NSZZ Solidarność Pracowników ARiMR

w sprawie zmian harmonogramu czasu pracy biur powiatowych

NSZZ Solidarność Pracowników ARiMR przedstawia negatywne stanowisko wobec proponowanych zmian harmonogramu czasu pracy pracowników biur powiatowych przesłanego w dniu dzisiejszym do kierowników, tj. 21.02.2024 r. powołując się na pismo prezesa ARiMR.

Z poleceń dyrektorów oddziałów regionalnych kierownicy biur powiatowych zostali zobligowani do zorganizowania pracy w biurach powiatowych z podziałem na grupy w celu umożliwienia producentom rolnym składanie wniosków dotyczących pomocy finansowej dla producentów kukurydzy.

Uważamy, że średnia dzienna liczba 100 wniosków, a w wielu biurach nawet poniżej kilkudziesięciu, jest w pełni obsługiwana przez pracowników w normalnych godzinach pracy od 8:00 do 15:00. Nie ma zatem uzasadnienia dla wprowadzania nadgodzin czy zmiany harmonogramów.

Dodatkowe informacje