Regulamin komentowania artykułow

Regulamin niniejszy określa zasady zamieszczania   komentarzy i opinii na stronie internetowej http://www.solidarnoscarimr.pl
1.    Dostęp do „Aktualności” oraz do komentarzy pod artykułami zamieszanymi na stronie NSZZ Solidarność ARiMR posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci teleinformatycznej.
2.    Żaden użytkownik nie może identyfikować się wyrażeniem powszechnie uznawanym za wulgarny.
3.    Możliwe jest prezentowanie różnych poglądów, tym samym polemikę w  temacie artykułów które prezentowane są w serwisie „Aktualności” . Administrator strony nie weryfikuje zamieszczanych treści pod kątem ich prawdziwości i rzetelności, tym samym nie ingeruje w przebieg dyskusji.
4.    Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc. Niedopuszczalne jest również umieszczanie na stronie http://www.solidarnoscarimr.pl   treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe oraz naruszających zasady Netykiety.
5.    Niedopuszczalne jest również umieszczanie:
o    przekazów reklamowych
o    wszelkich materiałów chronionych prawem autorskim, do których rozpowszechniania użytkownik nie jest uprawniony.
6.    Niedopuszczalne jest zamieszczanie wpisów nie posiadających treści.
7.    Administrator strony http://www.solidarnoscarimr.pl  zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt 4, 5 i 6 Regulaminu.
8.    Osoby zamieszczające wypowiedzi na stronie http://www.solidarnoscarimr.pl    rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.
9.    Regulamin obowiązuje od dnia 15 lipca 2017 roku.

Komentarze   

0 # KOLO 2017-07-17 15:25
Potrzebne są konkrety a nie żale, więc do boju ARiMR-owcy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Mateusz 2017-07-20 09:47
Bardzo dobrze, że wreszcie ktoś to uregulował. Wielkie brawa!!!:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodatkowe informacje