Zdąrzyć z pomocą dla Zosi

zosia szymanowskaZosia ma 9 lat, jest bardzo uśmiechniętą dziewczynką mimo stwierdzonego mózgowego porażenia dziecięcego. Jest uczennicą 3 klasy Szkoły Podstawowej. Mimo swojej choroby bardzo lubi się uczyć, sumiennie wykonuje powierzone jej obowiązki, chętnie uczestniczy
w każdych zajęciach.

Zosia jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Zosia cały czas jest rehabilitowana, aby mogła samodzielnie chodzić. Rodzice Zosi zbierają pieniądze na sprzęt rehabilitacyjny i dalsze ćwiczenia, które pomogą Zosi stanąć na własne nogi.

 

W poprzednim roku dzięki 1% podatku udało się zakupić dla Zosi specjalistyczne krzesełko ortopedyczne (widoczne na zdjęciu) oraz łuski ortopedyczne. Część zebranych środków przeznaczona została na turnusy i zajęcia rehabilitacyjne, masaże usprawniające i badania.

Jeśli chcesz pomóc, prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz Zosi. Dziękujemy J

 

 

Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
20432 Szymanowska Zofia

 

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Tutaj znajdziesz informacje o Zosi na stronie Fundacji http://dzieciom.pl/podopieczni/20432

 

W imieniu Zosi i swoim wszystkim darczyńcom bardzo dziękuję

Rafał Szymanowski

BP Olsztyn

Komentarze

+7 # BP_inne 2017-03-03 16:07
Akcja szczytna, ja już w rozliczeniu rocznym przekazałem 1% na rzecz naszej koleżanki Olgi, jedna drobna uwaga - można poprawić w nagłówku na: zdążyć.
+1 # darczyńca 2017-03-13 21:55
Od wielu lat, za zgodą Dyrektorów, w lutym-kwietniu otrzymywaliśmy ok.30 maili, z prośbą o wsparcie kwotą 1 % dla potrzebujących dzieci na operacje , rehabilitacje...itd.itp. - W tym roku jak nożem obciął, ani jednego maila o wsparcie. Czyżby brak potrzebujących?

Comments are now closed for this entry

Dodatkowe informacje