Siła Solidarności. Osiągnęliśmy status organizacji reprezentatywnej

Mam przyjemność poinformować Was, że nasza organizacja związkowa osiągnęła 8,06% uzwiązkowienia i uzyskała status organizacji reprezentatywnej. To wielki sukces i dowód naszej siły i solidarności.

Na koniec grudnia 2023 roku liczba zatrudnionych w ARiMR wyniosła 11435 pracowników, natomiast nasza organizacja liczy 922 członków.

Dzięki temu statusowi będziemy mogli skuteczniej reprezentować Wasze interesy i prawa wobec pracodawcy i władz. Będziemy mogli również uczestniczyć w negocjacjach zbiorowych i zawierać układy zbiorowe pracy.

Jesteśmy jedyną reprezentatywną organizacją w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. To wielka odpowiedzialność, ale i szansa na poprawę warunków pracy i płacy w naszej firmie.

Jest to także okazja do podziękowania Wam za Wasze zaangażowanie i wsparcie dla naszej organizacji. Bez Was nie byłoby to możliwe. Dlatego zachęcam Was do dalszej aktywności i współpracy.

Jestem dumny z naszego związku